APARTAMENTY W WARSZAWIE - Apartamenty Dobranoc

Przejdź do treści

Menu główne:

Apartamenty w Centrum Warszawy
Studio GRANICZNA
ul. Graniczna 4 ( 32 m2, 1 piętro, winda)
WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, parking na ulicy (płatny w godzinach 8-18.00 od poniedziałku do piątku), TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa,
Studio jest przeznaczone dla maksymalnie 4 osób, znajduje się w budynku mieszkanym w ścisłym centrum Warszawy przy pl. Grzybowskim. Lokalizacja jest bardzo korzystna dla osób przyjeżdzających w celach turystycznych jak i biznesowych. Z okna na 1 piętrze rozpościera się piękny widok na park i ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep, bank PKO BP. Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.
Apartamenty Warszawa - Wawer
Apartament STORCZYKOWA
ul. Storczykowa 68 ( 60 m2, parter)
WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.
Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 6 osób, położony jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależnym budynkiem mieszkalnym. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie i Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Apartament składa się z pokoju gościnnego, dwóch sypialni, aneksu kuchennego, łazienki z WC i prysznicem. W sypialniach znajdują się 4 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.
Studio STORCZYKOWA
ul. Storczykowa 68 ( 30 m2, parter)
WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.
Studio jest przeznaczone dla maksymalnie 4 osób, położone jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie i Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Apartament składa się z pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, sypialni (bez drzwi), łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.
Apartament PRZYJAŹNI 1
ul. Przyjaźni 73 ( 40 m2, niski parter)
WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, teren monitorowany i zamknięty.
Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, położony jest w cichej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie I Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Okolica sprzyja uprawianiu Joggingu czy wycieczek pieszych. Apartament składa się z pokoju gościnnego, kuchni, sypialni, łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.
Apartament PRZYJAŹNI 2
ul. Przyjaźni 73 ( 50 m2, piętro bez windy)
WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, teren monitorowany i zamknięty.
Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, położony jest w cichej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie I Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Okolica sprzyja uprawianiu Joggingu czy wycieczek pieszych. Apartament składa się z pokoju gościnnego, kuchni, sypialni, łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajdują sie 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana podwójna sofa.
 
Apartamenty Dobranoc 2002 - 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego