Jak dojechać w warszawie na lotnisko - Apartamenty Dobranoc

Przejdź do treści

Menu główne:

blog rozszezenie


Ci z Państwa, którzy planują wylot z warszawskich lotnisk, z pewnością zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego środka komunikacji, który zapewni bezpieczny, szybki i bezproblemowy dojazd do miejsca, z którego będzie odlatywał Wasz samolot. Jeżeli wciąż zadajecie sobie pytanie "jak dojechać z Warszawy na lotnisko?" zachęcamy najpierw do zapoznania się z wszelkimi możliwymi środkami lokomocji, które oferuje miasto stołeczne Warszawa. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego z pewnością każdy z Państwa będzie mógł wybrać najbardziej dogodną dla siebie i najlepiej odpowiadającą na indywidualne potrzeby.

W przypadku, kiedy pragną Państwo dostać się na Lotnisko Chopina, warto wiedzieć, że istnieje aż pięć linii autobusowych, funkcjonujących na terenie stolicy, które doprowadzą Państwa we wskazane miejsce. Przejeżdżają one przez najważniejsze węzły komunikacyjne miasta i zostały zlokalizowane przy znanych hotelach, dlatego z pewnością transport tym środkiem lokomocji będzie łatwy i szybki dla wielu z Państwa.  Wyżej wspomniane linie to: 148, 175, 188, a także 331. W większości zaczynają one swoje kursy przed godziną 5:00 nad ranem, a kończą po 22:00. Istnieje również linia nocna N32, która zapewni Państwu dojazd na lotnisko w godzinach nocnych. Inną, bardziej komfortową opcją, są połączenia kolejowe oferowane przez Szybką Kolej Miejską, a także Koleje Mazowieckie.

Pragnąc dotrzeć na Lotnisko Modlin, również mają Państwo do wyboru wiele zróżnicowanych środków transportu. Pierwszym i najtańszym rozwiązaniem są prywatne autobusy firmy Translud, a konkretnie linie 2 i 6. Zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele kursuje wiele połączeń, spośród których z pewnością znajdą Państwo dogodne dla siebie. Kolejną opcją jest PKS Polonus. To sprawdzony i solidny przewoźnik, który zapewnia bezpieczne i szybkie przejazdy na lotnisko. Innymi, nieco droższymi opcjami są: Modlinbus, Koleje Mazowieckie, Intercity, a także prywatna firma Night Drivers. Na Lotnisko Modlin mogą Państwo dojechać także taksówką, która oferuje wygodny, jednak bardzo kosztowny przejazd.

 
Apartamenty Dobranoc 2002 - 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego