Warszawa nocą - co robić - Apartamenty Dobranoc

Przejdź do treści

Menu główne:

blog rozszezenie
Nadeszło lato, a wraz z nim zawitały gorące dni i równie ciepłe noce. Znudzeni żmudną pracą ludzie wyjeżdżają ze swoich miejscowości, chcąc oderwać się od codzienności i odpocząć. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na kilkudniowy urlop nad morzem lub w górach, wielu ludzi też zwyczajnie chciałoby zaczerpnąć innego rodzaju rozrywki - choćby pracujący po wiele godzin w korporacjach mieszkańcy Warszawy.Po ciężkim dniu warto oddać się relaksowi. Co może nam zaoferować Warszawa nocą?

Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy, to clubbing. Warszawskie miejsca do imprezowania tętnią życiem nie tylko w weekendy. W zależności od preferencji muzycznych, budżetu czy przedziałów wiekowych mamy w Warszawie do wyboru szereg możliwości.

Po udanej zabawie warto przekąsić coś ku pokrzepieniu serc. Tutaj z pomocą przychodzi pizzeria U Dziadka na Wolskiej. Lokal otwarty jest całodobowo. Można tam zjeść wyśmienitą pizzę w przystępnej cenie. Oczywiście na nieco mniej cierpliwych zawodników czeka (prawie) zawsze z otwartymi drzwiami McDonald’s lub przy dobrej woli właścicieli także okoliczne kebaby. Jeśli podczas powrotu z muzycznej zabawy imprezowicza dopadnie pragnienie, które byłby w stanie ugasić jedynie przy pomocy alkoholu alkohol, warto zawitać do pubu Piw Paw. Lokal mieści się przy ulicy Żurawiej i jest czynny całodobowo. Serwowane są tam polskie oraz zagraniczne piwa rzemieślnicze w kilkudziesięciu wariantach. Nocą w stolicy każdy imprezowicz znajdzie coś dla siebie.

Proponowane pozycje to tylko wierzchołek góry lodowej spośród tego wszystkiego, co może zaoferować Warszawa nocą. Sprawdź i przekonaj się sam - może TY też odkryjesz jakieś ciekawe miejsce?
 
Apartamenty Dobranoc 2002 - 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego