Aktywnie spędzony czas w Warszawie - Apartamenty Dobranoc

Przejdź do treści

Menu główne:

blog rozszezenieCiekawie spędzony czas w Warszawie? Może być to na przykład spacer po Bulwarze, lemoniada, pyszne lody i jedzenie, to jest to! Można się także zająć bieganiem, yogą czy rozciąganiem, wszystko czego dusza zapragnie. Warszawa to niezwykłe miejsce i ma dużo do zaoferowania. Następną rzeczą, która bardzo mnie cieszy to siłownia na świeżym powietrzu, genialna sprawa. Jak dobrze, że w Polsce stworzono te siłownie i do tego są za free.

Paintball za pomocą lasera dla każdego o wrażliwej skórze, kosztuje jedynie 29 zł. Jest też drugi, na którym nie byłam, ale nie mam zamiaru się tam wybierać – bardzo boję się bólu i siniaków, a poza tym nie bawi mnie czołganie się w błocie. Jednak bardzo mi się podoba Laser tag i pewnie skorzystam w przyszłości. Żadnego bólu i do tego czyściutko, no i można łatwo wygrać z konkurencją.

Następną opcją aby spędzić czas aktywnie może być park linowy, który dostępny jest dla każdego, niezależnie od wieku. Może to być świetny pomysł aby wybrać się tam z całą rodzinką. Cena zależy od trasy jaką chcemy przebyć i waha się w okolicach od 30 do 50 zł lub alternatywa jaką jest ścianka wspinaczkowa tutaj trzeba mieć trochę więcej siły. Nie spodziewałam się, że tyle uda mi się osiągnąć.

A dla ludzi szukających wrażeń i niezwykłych przeżyć, mogę polecić skok na bungee. Skoku można dokonać przy Aleji Prymasa Tysiąclecia, a za taką przyjemność trzeba zapłacić 130 zł.

Park z trampolinami czyli Hangar 646 - byłam naprawdę zachwycona. Zakochałam się w tym miejscu i tak bardzo zapragnęłam znaleźć się na tych miękkich materacach i gąbkach.

Uwielbiam także siatkówkę plażową i gra mi idzie naprawdę dobrze, pomimo mojej kiepskiej kondycji. Jeżeli dalej nie wiesz co robić w Warszawie, a bardzo chcesz aktywnie spędzić czas, to siatka plażowa jest w sam raz dla Ciebie. Jest dużo miejsc gdzie można wynająć boisko i sprzęt bez żadnych opłat, między innymi w klubie La Playa. Pole Mokotowskie też oferuje wszystko za darmo, jedynie co trzeba mieć ze sobą to piłka.

Kolejnym miejscem godnym polecenia jest ZOO, no chyba każdy lubi napatrzeć się na te małe i duże milutkie stworzenia. Eh.. teraz mnie nabrała ochota na ZOO, no i na watę cukrową! A wstęp dla dorosłych kosztuje około 30zł. Teraz chciałabym co nie co wspomnieć o plażach i otwartych basenach, które można znaleźć w centrum miasta (czyli tak zwana strefa "chillout") i jeśli tylko cieplutko i świeci słonko, to miło się popluskać w wodzie.

Po całym aktywnym dniu warto wieczorem skoczyć do kawiarni, knajpki czy klubu, aby napić się, pogadać, czy poznać nowych ludzi. Warszawa to nie tylko wieżowce, drapacze chmur czy korki na ulicach, ale także miasto w którym można naprawdę miło spędzić czas i rozkoszować jego pięknem.

Pozwól sobie na odrobinę relaksu, zabawy i aktywnego wypoczynku, bo Warszawa naprawdę ma bardzo dużo do zaoferowania i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
 
Apartamenty Dobranoc 2002 - 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego